collage_object2

Kontaktuppgifter

TEPES Anläggningar AB
Långängsvägen 9
721 32  Västerås

Telefon: 021-280 10
E-post: info@tepes.se
 

Faktureringsadress

TEPES Anläggningar AB
FackID 3571

Box 3038
831 03 Östersund
E-post: 3571@faktura.scancloud.se
 


Basse Backlund
VD

070-6060387
basse@tepes.se


Anna Alldén
Anbud och förfrågningar. Kalkyl och inköp. Miljö och kvalitet.
 

070-60 60 821

anna@tepes.se


Emil Lindström
Platschef

070-6060823
emil@tepes.se


Daniel Ahlnäs
Platschef

070-6060938
daniel@tepes.se


Johnny Tjernkvist
Arbetsledare


070-60 60 824
 


Mattias Lundqvist
Arbetsledare

070-6060732
mattias@tepes.se


Ari Vanninen
Arbetsledare

070-6060767
ari@tepes.se
 


Elin Eriksson
Ekonomi, lön, administration

021-280 10
elin@tepes.se


Marie Johansson
Ekonomi, lön, administration

021-280 10
marie@tepes.se

TEPES Anläggningar AB, Omformargatan 24, 721 37  Västerås. Telefon: 021-280 10


GPS
WGS84: N 59° 39.285', E 16° 34.1111'
Decimal: 59.6548, 16.5685